Szigetvári nem ért egyet Karácsonnyal, de hisz a kormányváltásban
Az Együtt miniszterelnök-jelöltje szerint megfelelő visszaléptetésekkel lehetséges lehet idén tavasszal a kormányváltás.
Az Együtt miniszterelnök-jelöltje szerint megfelelő visszaléptetésekkel lehetséges lehet idén tavasszal a kormányváltás.
Gerstmár Ferenc önkormányzati képviselőként dolgozik Veszprémben, korábban megkapta az LMP-től a Veszprém 1-es egyéni választókerületet is, de mégsem indul áprilisban.
Az Együtt elnöke szerint a Fidesz tudatosan dönti romba az egészségügyet.
A helyzet az, hogy az ellenzék józan számítás alapján nem lenne képes a szükséges nyomásgyakorlásra.
Szerinte ez a modern politikai kultúra része. De ők elszántak, egyelőre nem a lemondó-, hanem a másik beszédén gondolkodik.
Az LMP miniszterelnök-jelöltje azt követően üzent a kormányfőnek, miután a propagandasajtó által betámadott szakértője is a nyilvánosság elé állt.
A volt uniós biztos egy sokszínű, oktatási és egészségügyi szakértőket, polgármestereket is magába foglaló csapatot vezet.
„Budaörs város polgármestereként határozottan elutasítom a kormányzati média hazug sejtetését, miszerint Budaörs Város Önkormányzatának vagy a Polgármesteri Hivatalnak bármiféle köze lenne választási csalás előkészületeihez” – írja közleményében Wittinghoff Tamás.
Már négyen indulnak a február 25-i időközin. Most a Hajrá, Magyarország! Párt állt rajthoz.
A kormánypropaganda odáig ment, hogy az LMP-s politikus egyik szakértője miatt nem mehet a nemzetbiztonsági bizottság ülésére, mert állítólag megbukott az átvilágításon. Dr. Janan Mirwais most névvel vállalt közleményt adott ki.
Határozati javaslatot nyújtottak be a szocialisták és a Jobbik a betelepítési politikájának hátterét feltáró vizsgálóbizottság létrehozásáról.
Titkolni próbálták azt, amit a józanság és az emberség egy humanitárius válság idején a nemzetközi szerződések miatt megkövetel egy jogállamtól. Mert a centrális erőtér közepén nem mutat jól, ha valaki évek óta uszít a menekültek ellen, terroristázza őket, de a rászorulókat oltalom alá is helyezi. Az ellenzék magas labdát kapott, amit könnyen a hálóba vághat. A hvg.hu heti politikai elemzése.
Nem kapott engedélyt ételosztásra Pécsett a DK, de az ételt elkészítő vendéglősnél megjelentek az ellenőrök.
Horn Gyula volt pénzügyminisztere inkább bízik egy, a Macronéhoz hasonló mozgalomban, mint a jelenlegi ellenzék összefogásában, de még ha utóbbi működne is, szerinte azt az állandó háborús hangulatot fenntartó Fidesz nem hagyná annyiban, és akár a szükségállapot bevezetésével is elfojtaná.
Csak emlékeztetőül a Stop Soros törvénytervezet szerint, "azt a személyt, akinek Magyarországon történő tartózkodása Magyarország nemzetbiztonsági érdekeivel ellentétes vagy a közérdeket veszélyezteti, 8 kilométernyi távolságra tarthatják a határtól".
Visszalépett a parlamenti képviselőjelöltségtől az MSZP által Bicskén indított szír orvos, Bourgla Ossamah, mert nem szeretné, hogy miatta bélyegezzék migránssimogatónak az MSZP-t.
Orbán Viktor elmondta, hogy nem áldozatot, hanem erőforrást látnak a roma közösségben.
A Fidesz eldöntötte, Áder János pedig bejelentette, hogy a kormánypárt a lehető leghamarabb, április 8-án méreti meg magát a választásokon. A pálya erőteljesen lejt Orbánék felé.
Újabb jelölőszervezeteket vett nyilvántartásba az áprilisi országgyűlési választásra pénteki ülésén a Nemzeti Választási Bizottság (NVB).
Pont annyira nem legitim az Orbán-rezsim a választók szemében, amennyire nem legitim számukra a választási bojkott mint válaszreakció. Az Együtt választmányának elnöke alapvetően ezért nem látja megfelelő megoldásnak a helyzetre Hont András felvetését. Vélemény.